Darowizna

Darowizna na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

W tytule przelewu wpisz

UKRAINA

 

Darowizna dla Rady 14004 Rycerzy Kolumba w Polsce.


Jeśli chcesz przeznaczyć swoją darowiznę na jakiś konkretny cel, realizowany przez Rycerzy Kolumba, wpisz go w tytule przelewu po przekierowaniu na stronę swojego banku. Jeśli nie, pozostaw pole puste.

/
DarowiznaAkceptuję "Regulamin pojedynczej transakcji płatniczej PayU". Akceptuję "Regulamin darowizn Fundacji".

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA;Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę;Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego;PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest PayU SA z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w celu świadczenia usług i archiwizacji. Twoje dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Tobie prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.