Wprowadzenie Na Urząd Nowych Funkcjonariuszy

WPROWADZENIE NA URZĄD NOWYCH FUNKCJONARIUSZY

 

We wtorek 13 lipca 2021 w czasie Mszy św. o godz. 18.00 wspominając  Św. Małżonków Zelię i Ludwika Martin, rodziców Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, bracia Rycerze Kolumba z rady 14004  wraz z rodzinami modlili się w intencji małżonków i braci Oficerów. Wspólnie w modlitwie dziękowali za miniony rok bratni powierzając  Bogu braci Funkcjonariuszy , którym   Rada powierzyła  w roku bratnim 2021/2022  kierowanie jej działaniem. Podczas Eucharystii, przy okazji Święta Męża i Żony, rycerskie pary odnowiły przysięgę małżeńską. Po Mszy Św. w ceremonii Instalacji Oficerów zostały wręczone insygnia poszczególnym funkcjonariuszom rady.

Ceremonię wprowadzenia na urząd Funkcjonariuszy rady przeprowadzili ; Delegat Rejonowy brat Jacek Grzegorzewski i pełniący funkcję Kustosza Rejonowego brat Andrzej Trzosek.

Ksiądz Wiesław Lenartowicz – Kapelan Rady poświęcił Insygnia Oficerskie i pobłogosławił funkcjonariuszom na ich pracę w rozpoczętym roku bratnim. W ceremonii wzięły udział także małżonki braci Oficerów. W dowód naszego szacunku i w podziękowaniu za ich wsparcie małżonki zostały obdarowane przez braci symboliczną różą. Po uroczystościach wspólny poczęstunek  z udziałem Księdza Kapelana Rady, braci rycerzy i ich rodzin w Pizzeri u jednego z nowo przyjętych braci zakończył  uroczystości .

 

Vivat Jezus !

Funkcjonariusze rady 14004